Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij
BIO KOSMETYKI

Delikatne i zdrowe produkty do pielęgnacji ciała na bazie bezpiecznych składników i ziół Alveo.  Nie zawierają absolutnie żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, jak również nie zagrażają środowisku i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Kosmetyki Akuna zawierają wyłącznie naturalne składniki o silnych właściwościach leczniczych i pielęgnacyjnych.

Oznakowanie pieczęcią gwarantuje: preferowanie wykorzystywania surowców i materiałów pochodzących z odnawialnych źródeł, surowców niemających niepożądanego wpływu na środowisko naturalne i nie zawierających pozostałości szkodliwych dla środowiska naturalnego. Gwarantuje zastosowanie surowców bezpiecznych dla zdrowia użytkowników oraz preferowanie prostych surowców, których proces wytwarzania nie ma znaczącego wpływu na środowisko.