Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij
ALVEO OCZYSZCZANIE

Ziołowe ekstrakty Alveo powodują usuwanie zalegających w jelitach produktów przemiany materii i toksyn. Tak oczyszczony układ trawienny pozwala na lepsze wchłanianie składników odżywczych, czyli lepsze odżywienie organizmu – wzmocnienie układu odpornościowego, pracy serca, kondycji fizycznej i psychicznej, usprawnienie procesu metabolizmu, regeneracji oraz utrzymania homeostazy.

Właściwości specjalnie dobranych ziół wykorzystujemy także do oczyszczania wątroby oraz wspomagania tym samym jej funkcji oraz zdolności regeneracji. Jednocześnie dbają one o pracę nerek i układ moczowy. Kolejnym rozwiązaniem jest zielona herbata wraz z towarzyszącymi składnikami, których połączenie pobudza przemianę materii, wpływa na redukcję i utrzymanie wagi.