WEBINARY 

Zdrowie, to najważniejszy aspekt naszego życia. Pamiętajmy jednak, że organizm to jedna wielka synchronicznie działająca maszyna, a na nasze zdrowie ma wpływ nasze nastawienie do życia, radość i szczęście. Wiedza o czynnikach, które mają wpływ na zwiększoną tendencję do zachorowań oraz sposoby ochrony przed nimi to pierwszy krok na drodze do "brania życia garściami". 
 
Czasem wprowadzenie zaledwie kilku niewielkich zmian okazuje się w konsekwencji znacznie zmieniać nasze życie. Rzeczy, które wydawały się być niemożliwe do realizacji okazywały się być łatwe i przyjemne, a co ważniejsze dawać wiele radości i satysfakcji. 

WEBINARY
Co wyróżnia nasze webirary? To, że prowadzą je zarówno specjaliści, jak i praktycy. Praktycy, którzy często wiele lat zmagali się z różnymi problemami, którym udało się uporać z pewnymi przeciwnościami, a co istotne już wiedzą, jak skutecznie wprowadzić zmiany na lepsze w swoim życiu.

DLACZEGO WEBINARY?
Bo to własnie one dają możliwość uczestnictwa z każdego zakątka Polski. To praktyczna forma pozyskania wiedzy na odległość. 

JAK SIĘ ZAPISAĆ?
Wystarczy, że klikniesz w link webinaru i zarejestrujesz się podając w formularzu zgłoszeniowym swoje imię i nazwisko oraz adres mailowy. Pamiętaj, że liczba miejsc jest ograniczona!

ZAREJESTRUJ SIĘ

Zapraszamy!