Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij
URODA I AKTYWNOŚĆ

Uroda i aktywność - trend czy zależność konieczna? Oczywiście, że to drugie. Od zawsze, czy od jakiegoś czasu? Mimo, że dopiero od pewnego czasu mówi się o tym głośno, to ta zależność aktualna jest od zawsze. Musimy mieć świadomość, że nasza aktywność wpływa na nasze dobre samopoczucie, zdrowie, a tym samym na urodę. Musimy również mieć na uwadze, że aktywność należy dostosowywać do wieku i możliwości, i to że pod  tym słowem kryje się nie tylko sport, ale również podejmowanie i pokonywanie codziennych wyzwań czy umiejętność radzenia sobie ze stresem. I to właśnie pokonywanie tych codziennych indywidualnych wyzwań powoduje, że czujemy się lepiej i częściej się uśmiechamy, a skóra w większości przypadków jest odzwierciedleniem wewnętrznych potrzeb organizmu. Dlatego niezbędnym jest dbanie o nią zarówno od wewnątrz, jak i od wewnątrz.