Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Tajna broń w obronie Twoich stawów, kości i skóry!

Tajna broń w obronie Twoich stawów, kości i skóry!

Suplementy diety wspierające stawy są obecnie bardzo popularne. Od czasu do czasu ekscytujemy się, jak słyszymy o kolejnych wyjątkowych właściwościach jakiegoś nowego "cudownego" suplementu. Chwytliwe slogany i marketing nie powinny być jednak podstawą naszego wyboru. Można się bowiem natknąć na produkty, które mają prosty, często niemal identycznym do już istniejącego produktu skład, tylko ‘ubrane zostały’ w nowe opakowanie.

Onyx Plus Flexi to wysokiej jakości produkt w płynie, który stworzony został przede wszystkim z myślę o Twoich stawach i kościach. Jego celem jest wspomaganie organizmu w produkcji własnych zapasów kolagenu, czyli naturalnych źródeł, z których czerpać mogą stawy, ścięgna, więzadła, kości, mięśnie, skóra i paznokcie.

Onyx Plus Flexi zawiera unikalną formułę, która łączy w sobie korzyści płynące z hydrolizowanego kolagenu rybnego z wysoko przyswajalną formą wapnia (100 mg), magnezu (200 mg) i witaminę D3 (25 mcg), stanowiącą aż 500% zalecanego dziennego spożycia. Ponadto Onyx Plus Flexi zawiera kwas hialuronowy, proszek z owocu Czarnego bzu, żywicę z Boswellia serrata, korzeń Czarciego pazura i korę Białej wierzby, które przyczyniać się mogą się do utrzymania dobrego stanu kości, stawów i skóry.

Hydrolizowany kolagen rybi, tak jak inne źródła kolagenu, może pomóc spowolnić pojawienie się niektórych sygnałów starzenia się organizmu, takich jak zmarszczki, problemy ze stawami i osłabienie. Poza tym, kolagen rybi stanowi również alternatywę dla osób, które mają problemy z przyjmowaniem innych form kolagenu.

Wapń i magnez to dobrze znane pierwiastki, których zadaniem jest m. in. wspieranie prawidłowego funkcjonowania mięśni oraz zdrowia zębów i kości.

Witaminę D powinniśmy uzupełniać przez całe życie. W związku z tym, że dostarczenie do organizmu odpowiedniej ilości tej witaminy z codzienną dietą jest w zasadzie niemożliwe, to powinna być ona przyjmowana z zewnątrz. Wspiera ona kości i może zmniejszać rozwój osteoporozy. Jej korzyści dla naszego organizmu są nie do przecenienia, od wspierania funkcji odpornościowych, przez budowanie mocnych kości i zębów, po wsparcie wchłaniania niektórych pierwiastków.

Można się spodziewać, że naturalne suplementy mogą mieć różne właściwości sensoryczne, takie jak smak, zapach i wygląd. Podobnie jak dwa płatki śniegu nie są identyczne, tak produkty pochodzące z natury, bez dodatku substancji słodzących lub wzmacniaczy smaku, będą miały unikalne walory sensoryczne w każdej wyprodukowanej partii. Na przykład, kolagen zastosowany w Onyx Plus Flexi pochodzi z pięciu różnych organizmów morskich i zawiera pełne spektrum aminokwasów. Oznacza to, że każda partia kolagenu, którą otrzymujemy, może spowodować zmiany właściwości sensorycznych w produkcie końcowym w zależności od tego, jaki gatunek morski stanowi większość tej partii.

Chcąc w sposób naturalny ustabilizować i zachować składniki aktywne, formuła zawiera kwas cytrynowy, który reguluje równowagę pH. Ze względu na jego kwaśny smak, inni producenci suplementów diety często używają substancji słodzących, aby zneutralizować smak. Firma Akuna postanowiła zrezygnować z dodawania jakichkolwiek substancji słodzących i wzmacniaczy smaku. Może to spowodować, że niektóre partie Onyx Plus Flexi będą miały bardziej wyraźny "rybi" smak lub aromat. Pamiętaj, że matka natura jest artystką, a nie linią montażową. Wnikliwi konsumenci uznają to za pozytywną konsekwencję ścisłego przestrzegania przez Akunę polityki stosowania wyłącznie najlepszych naturalnych składników.

Źródło: Vaše tajná zbraň pro zdravé klouby a kůži!

Powiązane posty: