Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

AkuFem Balance

AkuFem Balance

Cena71,17 zł

Cena regularna101,67 zł

Obniżka!

Opis produktu

Pomaga przeciwdziałać grzybicy (kandydozy)
Dzięki zastosowaniu drożdży piwnych, które wzmacniają odporność przeciwdziałającą rozwojowi grzybicy, powstającej najczęściej w pochwie.

Wspomaga zachowanie spokoju i dobrego samopoczucia
Dzięki zawartości znakomitego adaptogenu - ekstraktu z cytryńca chińskiego (schizandry) i L-tryptofanu (aminokwasu), które wpływają na równoważenie procesów fizjologicznych i homeostazy.

Korzystnie wpływa na równowagę hormonalną
Dzięki zawartości witaminy B6 i B9, które dodatkowo zmniejszają uczucie zmęczenia i wyczerpania, wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz na stabilizację emocjonalną i psychiczną.

Wspomaga pracę wątroby
Dzięki zawartości ekstraktu z owoców cytryńca chińskiego, będącego silnym przeciwutleniaczem.

Wspomaga układ naczyniowy i krążenie krwi
Dzięki zawartości kwasu foliowego, czyli witaminy B9.

Dodatkowe informacje
Składniki AkuFem (60 kapsułek)*: L-trypptofan (100 mg), drożdże piwne, ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Schisandra chinensis, 40 mg), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6, 1,4 mg), kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy, 200 µg). *zawartość w 2 kapsułkach
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia 2 kapsułki w ciągu dnia. Popić dużą ilością wody lub herbaty. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania Nie spożywać na noc.
Pojemność 60 kapsuek
Video

Polecane dla Ciebie