AkuC Forte

AkuC Forte

Cena124,60 zł

Cena regularna178,00 zł

Obniżka!

Opis produktu

Zapotrzebowanie na witaminę C zwiększa się u osób starszych, w przypadkach przeziębień i infekcji oraz okresach wzmożonego stresu.

AkuCForte:


Doskonale wzmacnia odporność
Dzięki wysokiej zawartości witaminy C, która wzmacnia i oczyszcza, co skraca czas przeziębień i zapobiega poważnym chorobom.
Pomaga dbać o zęby
Dzięki witaminie C, która przeciwdziała chorobom dziąseł, szkorbutowi i wypadaniu zębów.
Pomaga dbać o wzrok
Dzięki zawartości kwasu askorbinowego, który stosowany profilaktycznie może zapobiegać zaćmie i innym chorobom narządu wzroku.
Pomaga pokonać stres
Dzięki witaminie C, która uczestniczy w produkcji hormonów antystresowych.
Stanowi profilaktykę chorób układu krążenia
Dzięki antyoksydacyjnym właściwościom witaminy C, która pomaga obniżyć ciśnienie krwi i poziom złego cholesterolu, a także wzmocnić ściany naczyń krwionośnych.
 
Stanowi profilaktykę chorób nowotworowych
Dzięki zawartości bardzo silnego antyutleniacza, jakim jest kwas askorbinowy, który pomaga organizmowi walczyć z rakotwórczymi wolnymi rodnikami.
 
Wspiera walkę z alergią
Dzięki właściwościom witaminy C, która pomaga zmniejszać infekcje dróg oddechowych oraz skurcze oskrzeli, co jest szczególnie ważne u osób chorych na astmę.
Dodatkowe informacje
Składniki Woda, kwas L-askorbinowy (witamina C) 1000 mg, koncentrat soku z żurawiny, koncentrat soku z owocu granatu, naturalna substancja konserwująca (sorbinian potasu). *zawartość w 7,5 ml produktu
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia Dorośli 7,5 ml dziennie. Spożywać w trakcie posiłku lub w butelce wody pijąc w ciągu dnia. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania Nie używać w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik produktu.
Dodatkowe informacje Osad pojawiający się w produktach jest efektem naturalnego procesu wytrącania się składników i nie wpływa na ich jakość i wartość.
Videos

Polecane dla Ciebie