Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

AkuC Forte

AkuC Forte

Cena128,33 zł

Cena regularna183,33 zł

Obniżka!

Opis produktu

Zapotrzebowanie na witaminę C zwiększa się u osób starszych, w przypadkach przeziębień i infekcji oraz okresach wzmożonego stresu.

AkuCForte:


Doskonale wzmacnia odporność
Dzięki wysokiej zawartości witaminy C, która wzmacnia i oczyszcza, co skraca czas przeziębień i zapobiega poważnym chorobom.
Pomaga dbać o zęby
Dzięki witaminie C, która przeciwdziała chorobom dziąseł, szkorbutowi i wypadaniu zębów.
Pomaga dbać o wzrok
Dzięki zawartości kwasu askorbinowego, który stosowany profilaktycznie może zapobiegać zaćmie i innym chorobom narządu wzroku.
Pomaga pokonać stres
Dzięki witaminie C, która uczestniczy w produkcji hormonów antystresowych.
Stanowi profilaktykę chorób układu krążenia
Dzięki antyoksydacyjnym właściwościom witaminy C, która pomaga obniżyć ciśnienie krwi i poziom złego cholesterolu, a także wzmocnić ściany naczyń krwionośnych.
 
Stanowi profilaktykę chorób nowotworowych
Dzięki zawartości bardzo silnego antyutleniacza, jakim jest kwas askorbinowy, który pomaga organizmowi walczyć z rakotwórczymi wolnymi rodnikami.
 
Wspiera walkę z alergią
Dzięki właściwościom witaminy C, która pomaga zmniejszać infekcje dróg oddechowych oraz skurcze oskrzeli, co jest szczególnie ważne u osób chorych na astmę.
Dodatkowe informacje
Składniki Woda, kwas L-askorbinowy (witamina C) 1000 mg, koncentrat soku z żurawiny, koncentrat soku z owocu granatu, naturalna substancja konserwująca (sorbinian potasu). *zawartość w 7,5 ml produktu
Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia Dorośli 7,5 ml dziennie rozcieńczyć w szklance wody. Spożywać w trakcie posiłku lub w butelce wody pijąc w ciągu dnia. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Przeciwwskazania Nie używać w przypadku uczulenia na jakikolwiek składnik produktu.
Dodatkowe informacje Osad pojawiający się w produktach jest efektem naturalnego procesu wytrącania się składników i nie wpływa na ich jakość i wartość.
Videos

Polecane dla Ciebie