Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Jak długo stosować Alveo?

Jak długo stosować Alveo?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba wiedzieć czym jest produkt Alveo, a czym nie jest. Po pierwsze jest to produkt naturalny, ziołowy tonik, którego głównym zadaniem jest przywrócenie i utrzymanie stanu homeostazy w organizmie. Nie jest to w żadnym wypadku lek, powodujący natychmiastowe działanie.

I o ile, osoby spożywające produkt Alveo zauważają, że powoduje ono PRZYWRÓCENIE stanu równowagi w organizmie poprzez swoje działanie - to zapominają, że ten stan nie jest dany raz na zawsze. O niego trzeba dbać cały czas. Czyli UTRZYMYWAĆ go, a o tym już zapominamy. Traktujemy produkt, jako antidotum na chwilowe przypadłości czy problemy.

Z pewnością, żeby stosowanie Alveo miało sens i przyniosło wymierne efekty potrzebna jest regularność i systematyczność. Twórca preparatu proponuje minimalną kurację trwająca minimum 4 miesiące.

Jednak po zrozumieniu, w jaki sposób czynniki środowiskowe przyczyniają się do pogorszenia naszego stanu zdrowia, zdajemy sobie sprawę, że o organizm trzeba dbać każdego dnia. Produkt Alveo zawiera związki roślinne, i w ocenie składu fitochemicznego i kwalifikacji użytkowej produktu przeprowadzonej przez Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich stwierdzono, że jest to produkt bezpieczny, przeznaczony do powszechnej konsumpcji w zaleconych dawkach nawet przez dłuższy okres czasu.

Proszę o tym pamiętać, i traktować Alveo jak prysznic od środka dla organizmu. To chyba najlepsze porównanie. Każdego dnia zanieczyszczamy nasz organizm, poprzez stresy, pożywienie, powietrze, spaliny, smog elektromagnetyczny i wiele innych. Bierzemy prysznic dla ciała, żeby się odświeżyć, pozbyć przykrego zapachu. To czujemy i dostrzegamy. A organizm również potrzebuje codziennego „prysznica” – Alveo, którego komponenty roślinne, w pozytywny sposób wpływają na jedną lub więcej funkcji organizmu.

Katarzyna Gryga
Dietetyk, promotor zdrowego i ekologicznego stylu życia. Prowadzi infolinię Akuna.

Powiązane posty: