Jak długo stosować Alveo?

Jak długo stosować Alveo?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie, trzeba wiedzieć czym jest produkt Alveo, a czym nie jest. Po pierwsze jest to produkt naturalny, ziołowy tonik, którego głównym zadaniem jest przywrócenie i utrzymanie stanu homeostazy w organizmie. Nie jest to w żadnym wypadku lek, powodujący natychmiastowe działanie.

I o ile, osoby spożywające produkt Alveo zauważają, że powoduje ono PRZYWRÓCENIE stanu równowagi w organizmie poprzez swoje działanie - to zapominają, że ten stan nie jest dany raz na zawsze. O niego trzeba dbać cały czas. Czyli UTRZYMYWAĆ go, a o tym już zapominamy. Traktujemy produkt, jako antidotum na chwilowe przypadłości czy problemy.

Z pewnością, żeby stosowanie Alveo miało sens i przyniosło wymierne efekty potrzebna jest regularność i systematyczność. Twórca preparatu proponuje minimalną kurację trwająca minimum 4 miesiące.

Jednak po zrozumieniu, w jaki sposób czynniki środowiskowe przyczyniają się do pogorszenia naszego stanu zdrowia, zdajemy sobie sprawę, że o organizm trzeba dbać każdego dnia. Produkt Alveo zawiera związki roślinne, i w ocenie składu fitochemicznego i kwalifikacji użytkowej produktu przeprowadzonej przez Instytut Roślin i Przetworów Zielarskich stwierdzono, że jest to produkt bezpieczny, przeznaczony do powszechnej konsumpcji w zaleconych dawkach nawet przez dłuższy okres czasu.

Proszę o tym pamiętać, i traktować Alveo jak prysznic od środka dla organizmu. To chyba najlepsze porównanie. Każdego dnia zanieczyszczamy nasz organizm, poprzez stresy, pożywienie, powietrze, spaliny, smog elektromagnetyczny i wiele innych. Bierzemy prysznic dla ciała, żeby się odświeżyć, pozbyć przykrego zapachu. To czujemy i dostrzegamy. A organizm również potrzebuje codziennego „prysznica” – Alveo, którego komponenty roślinne, w pozytywny sposób wpływają na jedną lub więcej funkcji organizmu.

Katarzyna Gryga
Dietetyk, promotor zdrowego i ekologicznego stylu życia. Prowadzi infolinię Akuna.

Powiązane posty:

 • Ksenobiotyki
  Ksenobiotyki

  Wysokorozwinięta cywilizacja w której żyjemy niesie ze sobą wiele korzyści, ale także dostarcza...

  2018-11-27
 • Kiszonki – jesienny zastrzyk zdrowia
  Kiszonki – jesienny zastrzyk zdrowia

  Warzywa w procesie kiszenia nie tracą witamin i minerałów. Dlatego jesienią i zimą są szczególnie...

  2018-11-13
 • Selen i cynk – para doskonała
  Selen i cynk – para doskonała

  Działanie selenu i cynku uzupełnia się i jest od siebie zależne. Zarówno niedobór selenu lub...

  2018-11-03
 • Dieta na jesień
  Dieta na jesień

  Zarówno latem, ale także jesienią warto szukać w sklepach i na straganach sezonowych warzyw,...

  2018-10-24
 • Zapobiegać, zapobiegać, zapobiegać
  Zapobiegać, zapobiegać, zapobiegać

  O medycynie holistycznej, sposobach leczenia i powrotu do zdrowia opowiada dr nauk med. Jacek...

  2018-10-17