Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij
MINERAŁY I WITAMINY

Kompleksowe zestawy najważniejszych składników, będące idealnymi rozwiązaniami dla optymalnego odżywienia organizmu. Usprawniają jego funkcjonowanie, wspomagają rozwój i przebieg wszelkich procesów. Niezbędne na co dzień w życiu każdego. Doskonałe wsparcie w walce z nowotworami, chorobami układu krążenia, stanami zapalnymi, przeziębieniem i grypą oraz stresem. Stosowane dla poprawy wzroku, kondycji skóry, włosów i paznokci.

Płynna forma oraz wykorzystanie najlepiej przyswajalnych związków zapewniają optymalne wchłanianie się składników odżywczych. Dodatkowo wsparte jest ono zawartością ekstraktów roślinnych – bioflawonoidów – tworzących naturalne środowisko przyswajania się witamin i minerałów.