Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

O NAS

Akuna CanadaNasze najwyższej jakości naturalne produkty ziołowe i suplementy diety dostępne są na rynku od ponad 20 lat. Przez te lata zyskaliśmy znakomitą reputację wśród klientów oraz zajęliśmy wiodące miejsce wśród konkurencji. Nasze produkty cechuje wyjątkowość składu i skuteczność działania. Łączymy tradycyjną medycynę chińską z doświadczeniem, obszerną wiedzą naukową oraz najnowszymi technologiami produkcji. Gwarancję jakości zapewniają badania i certyfikaty oraz całościowy nadzór nad dostawami, produkcją, transportem i sprzedażą.

JAK DZIAŁAMY?

SpotkanieW Akunie mamy świadomość tego, że nie ma nic bardziej wartościowego i wiarygodnego, jak osobiste rekomendacje. Dzięki temu, że są one oparte na doświadczeniu stanowią znacznie większą wartość niż reklamy jako takie. Dlatego właśnie polecamy korzystać z naszych produktów na drodze rekomendacji. Chętnie dzielimy nasz budżet reklamowy pomiędzy tych, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z naszymi produktami z innymi osobami. Zacznijmy od tego, że ludzie chętnie dzielą się dobrymi i wartościowymi informacjami. Gdy poznasz produkt lub usługę, którą uważasz za naprawdę wartościową, to informacją o niej chcesz podzielić się z przyjaciółmi, rodziną, a nawet znajomymi. Taka osobista rekomendacja zawsze miała dużą wartość, ale w Akunie, dzięki miesięcznym benefitom, nabiera ona nowego znaczenia i zyskuje inny wymiar.

produkcja


Nasze produkty skupiają się na optymalizacji zdrowia, jakości życia, zdrowym starzeniu się, witalności, detoksykacji organizmu i zdrowym stylu życia. Koncentrujemy się na zdrowym odżywianiu i dobrym samopoczuciu. Wprowadzamy na światowy rynek kompleksową gamę suplementów diety o najwyższej jakości i skuteczności. Korzystamy z osiągnięć współczesnej nauki, własnej wiedzy z zakresu medycyny naturalnej, badań nad działaniem ziół, dzięki czemu stajemy na wysokości zadania od momentu pozyskania składników po produkt finalny.

NASZA FIRMA

certyfikaty

Nowoczesne rozwiązania, własna certyfikowana fabryka, profesjonalny zespół ekspertów oraz łatwa dostępność kompleksowej gamy suplementów ziołowych to atrybuty, które zapewniają nam pozycję wśród liderów w dziedzinie profilaktyki i wzmacniania organizmu człowieka.
W procesie produkcji i rozwoju produktów, naszą nadrzędną dewizą jest stwierdzenie - ‘doskonalenie, to niekończący się proces’. To zobowiązuje nas do nieustannej pracy nad rozwojem i ulepszaniem naszej linii produktowej, dzięki czemu niezmienne pozostajemy w czołówce międzynarodowych firm z segmentu profilaktyki zdrowia. A dowodem na to, że świetnie znamy się na tym co robimy, są miliony ludzi na całym świecie, u których w domach zagościły nasze produkty.

Oferujemy ZDROWIE: wyjątkowe produkty, których celem jest zoptymalizowany wpływ i utrzymanie dobrej kondycji organizmu & SUKCES: możliwość rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się branż na świecie.

RADA NAUKOWA AKUNA

Rada Naukowa Akuny składa się ze światowych ekspertów w dziedzinie medycyny, naturopatii i medycyny naturalnej. Nadzoruje rozwój i jakość produktów, tworzy i zatwierdza kompozycje nowych produktów, które mają za zadanie przyczyniać się do poprawy funkcjonowania organizmu i jakości życia ludzi na całym świecie.

EKSPERCI AKUNA

MUDr. Jaromír Bertlík, N.D.
Przewodniczący Rady Naukowej Ukończył wydział lekarski Uniwersytetu Palackiego w Ołomuńcu i Akademię Medycyny Naturalnej (College of Naturopathic Medicine) w Toronto uzyskując tytuł doktora medycyny naturalnej (Doctor of Naturopathy). Obecnie prowadzi prywatną praktykę w dziedzinie medycyny naturalnej. Zajmuje się analizami i badaniami nad leczeniem raka, bólu i problemów przewlekłych. Jest także aktywny jako konsultant ds. żywienia i stylu życia. Jest również ekspertem dziedzinie medycyny biologicznej, homotoksykologii, tradycyjnej medycyny chińskiej i ziołolecznictwa.
Ing. Michal Kažmirský, EUR ING
Główny Technolog, który w Akunie zajmuje stanowisko kierownika „Laboratorium badań i rozwoju”. Studiował na wydziale „Biochemii i żywności” na uniwersytecie w Pardubicach. Zajmował się żywnością i technologią organiczną. Przed dołączeniem do Akuny przez 12 lat pracował jako ekspert z dziedziny chemii w zakładzie „Badań naukowych sądownictwa” i w instytucie ekspertów w dziedzinie inżynierii chemicznej, specjalizacja „Biochemia i żywność”
TWÓRCA ALVEO
Dr. Sohrab Khoshbin, Ph.D., M.Sc., A.M.D., D.Hom, D.Acu, C.H.T., N.D.
Jest twórcą formuły ALVEO®, ekspertem w dziedzinie żywienia, medycyny chińskiej, zielarstwa i homeopatii. W ostatnich dziesięcioleciach stosował innowacyjną terapię ziołową i żywieniową bezpośrednio w swojej praktyce klinicznej. Swoje życie zawodowe poświęcił badaniom, których celem było przygotowywanie nowych kompozycji naturalnych produktów leczniczych, które dziś zajmują wiodącą pozycję na rynku międzynarodowym.

DLACZEGO AKUNA?

20.png
ponad 20 lat na polskim rynku
lisc.png
najwyższa kanadyjska jakość
like.png
setki tysięcy zadowolonych klientów
wozek.png
miliony sprzedanych produktów
serce.png
kilkanaście milionów złotych przekazanych na cele społeczne
frk.png
dwukrotny laureat
Oskara Serca

DLACZEGO PRODUKTY AKUNA?

  • Płynna forma zapewnia najlepsze przyswajanie składników przez organizm.
  • Szklane opakowanie gwarantuje czystość składu produktu.
  • Wysoko przyswajalne formy składników dają skuteczne odżywienie organizmu.
  • Ekstrakty roślinne zwiększają wchłanianie składników odżywczych.
  • Innowacyjne połączenia dają optymalne efekty dla organizmu.
  • Liczne badania i certyfikaty potwierdzają jakość produktów.

TRZY KLUCZOWE FILARY DZIAŁALNOŚCI

gwarancja Twojej satysfakcji

Dbamy o Twoje zdrowie i o komfort kupowania. Słuchamy Twoich opinii, by dotarcie do najlepszej jakości produktów wellness było szybkie i proste.

optymalna oferta wellness

Sprowadzamy najważniejsze, podstawowe produkty dla Twojego zdrowia. Każdy możliwy do stosowania osobno, przy jednoczesnym tworzeniu kompleksowego systemu profilaktycznego dla każdego.

profesjonalna kadra i narzędzia

Zespół Akuna Polska tworzą serdeczni i profesjonalni pracownicy, którzy chętnie doradzą i pomogą w dokonaniu wyboru. Dostępna jest także infolinia, na której udzielane są informacje na temat stosowania produktów, zdrowego trybu życia czy odżywiania organizmu.