Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

O NAS

Od 2000 r. sprowadzamy do Polski najwyższej jakości naturalne produkty ziołowe i suplementy diety. Przez te kilkanaście lat zyskaliśmy znakomitą reputację wśród klientów oraz wiodące miejsce wśród konkurencji. Nasze produkty cechuje wyjątkowość składu i skuteczność działania. Łączymy tradycyjną medycynę chińską z doświadczeniem, obszerną wiedzą naukową oraz najnowszymi technologiami produkcji. Gwarancję jakości zapewniają badania i certyfikaty oraz całościowy nadzór nad dostawami, produkcją, transportem i sprzedażą.


20 lat na polskim rynku

najwyższa kanadyjska jakość

setki tysięcy zadowolonych klientów

miliony sprzedanych produktów

kilkanaście milionów złotych przekazanych na cele społeczne

dwukrotny laureat Oskara Serca

DLACZEGO AKUNA?

gwarancja Twojej satysfakcji

Dbamy o Twoje zdrowie i o komfort kupowania. Słuchamy Twoich opinii, by dotarcie do najlepszej jakości produktów wellness było szybkie i proste.

optymalna oferta wellness

Sprowadzamy najważniejsze, podstawowe produkty dla Twojego zdrowia. Każdy możliwy do stosowania osobno, przy jednoczesnym tworzeniu kompleksowego systemu profilaktycznego dla każdego.

profesjonalna kadra i narzędzia

Zespół Akuna Polska tworzą serdeczni i profesjonalni pracownicy, którzy chętnie doradzą i pomogą w dokonaniu wyboru. Dostępna jest także infolinia, na której udzielane są informacje na temat stosowania produktów, zdrowego trybu życia czy odżywiania organizmu.

DLACZEGO PRODUKTY AKUNA?

  • Płynna forma zapewnia najlepsze przyswajanie składników przez organizm.
  • Szklane opakowanie gwarantuje czystość składu produktu.
  • Wysoko przyswajalne formy składników dają skuteczne odżywienie organizmu.
  • Ekstrakty roślinne zwiększają wchłanianie składników odżywczych.
  • Innowacyjne połączenia dają optymalne efekty dla organizmu.
  • Liczne badania i certyfikaty potwierdzają jakość produktów.