Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij
WITAMINY MINERAŁY

Kompleksowe zestawy najważniejszych składników, będące idealnymi rozwiązaniami dla optymalnego odżywienia organizmu. Usprawniają jego funkcjonowanie, wspomagają rozwój i przebieg wszelkich procesów. Niezbędne na co dzień w życiu każdego. Doskonałe wsparcie w walce z nowotworami, chorobami układu krążenia, stanami zapalnymi, przeziębieniem i grypą oraz stresem. Stosowane dla poprawy wzroku, kondycji skóry, włosów i paznokci.

Płynna forma oraz wykorzystanie najlepiej przyswajalnych związków zapewniają optymalne wchłanianie się składników odżywczych. Dodatkowo wsparte jest ono zawartością ekstraktów roślinnych – bioflawonoidów – tworzących naturalne środowisko przyswajania się witamin i minerałów.