Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

METODY PŁATNOŚCI

Sklep internetowy znajdujący się pod adresem akuna.pl udostępnia następujące sposoby płatności za zamówiony towar:

Płatność elektroniczna przed odbiorem zamówionego towaru (płatność z góry):

  • przelewy 24 - umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Decydując się na tę opcję płatności, automatycznie zostaniesz przekierowany do systemu Przelewy24.pl. Realizując płatność za pomocą przelewu internetowego, po wybraniu swojego banku, należy zalogować się za pomocą danych dostępowych do bankowości internetowej oraz potwierdzić płatność. Możesz zrealizować płatność przy użyciu karty kredytowej w systemie VISA   jak i MASTER CARD  .
  • przelew tradycyjny – płatność w oddziale banku lub urzędzie pocztowym. Numer konta: 97 1140 1078 0000 2285 1900 1008.

Płatność przy odbiorze:

  • gotówka - odbiór osobisty w siedzibie firmy;
  • karta płatnicza - odbiór osobisty w siedzibie firmy;
  • pobranie (wysyłka Kurierem) – dostępna dla zarejestrowanego klienta.Pamiętaj, żeby przygotować odliczoną kwotę płatności- kurier firmy FedEx nie jest zobowiązany do wydawania reszty.