Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Wpływ Alveo na układ krążenia i historia jednego serca

Wpływ Alveo na układ krążenia i historia jednego serca

Układ krążenia można porównać do rozbudowanego systemu kanałów, które tworzą zamknięty obieg płynu, napędzany przez pompę. Kanały te stanowią żyły i tętnice, płyn to krew, a pompą jest serce. Układ krążenia ma za zadanie zapewnić dopływ krwi do wszystkich tkanek naszego ustroju. Natleniona krew jest niezbędna dla życia i zdrowia wszystkich organów i komórek. Krew w ustroju spełnia wiele ważnych funkcji m.in.:

  • bierze udział w przenoszeniu tlenu z płuc do tkanek i dwutlenku węgla z tkanek do płuc;
  • bierze udział w przenoszeniu substancji odżywczych, hormonów oraz witamin do tkanek i produktów przemiany materii z tkanek do narządów wydalniczych;
  • utrzymuje równowagę fizykochemiczną, co zapewnia stałość środowiska wewnętrznego ustroju;
  • bierze udział w zjawiskach obronnych ustroju.


Gdyby nie tlen, który jest przenoszony przez krew to żaden z organów nie mógłby funkcjonować. Naczynia krwionośne są drogami przez które transportowane są substancje odżywcze do komórek. Zadaniem Alveo jest wspierać proces oczyszczania tych dróg i usprawniać krążenie krwi. Kolejną zaletą Alveo jest to, że sprzyja witalności, sile i systemowi odpornościowemu organizmu. Dlatego w mojej ocenie ważne jest, aby osoby w okresie rekonwalescencji i po operacjach korzystały z Alveo. Preparat Alveo wzmacnia proces odmładzania komórki i przywracania organizmu do równowagi, dzięki transportowaniu większej ilości tlenu i substancji odżywczych do komórek i organów.

Historia jednego serca to telefon, który miałam przyjemność odebrać na infolinii produktowej Akuna Polska.  W wielkim skrócie spróbuję oddać sens tego niezwykłego telefonu. Zadzwoniła starsza Pani i z wielkim wzruszeniem powiedziała: „dzięki Alveo mam zdrowe serce”. Zainteresowana historią tej Pani, zaczęłam zadawać pytania. Pani była leczona kardiologicznie, ale jej stan zdrowia nie polepszał się. Organizm nie potrafił się zregenerować, a wyniki nie napawały optymizmem. Starsza Pani z energicznej i uśmiechniętej osoby stała się smutna i bezsilna. Była przygnębiona, że zamiast pomagać córce w opiece nad wnuczkami, to ona i jej choroba są na pierwszym miejscu. Sytuacja ciągnęła się miesiącami, aż w końcu trafiła do szpitala. To spowodowało, że popadła w depresję. Po wyjściu ze szpitala chorą mamę do swojego domu zabrała córka. Córka widząc, że mama przejęta chorobą nie jest już tą samą uśmiechniętą osobą, a zamiast tego nie ma apetytu i energii – bardzo chciała zmienić tę sytuację. Wtedy przypomniała sobie, że kiedyś była na spotkaniu dotyczącym profilaktyki zdrowia na które zaprosiła ją jakaś znajoma znajomej. Nie pamiętała nazwy produktu, zapamiętała, że są to zioła z Kanady i przed oczami miała „charakterystyczną butelkę z ciemnego szkła”. Z racji tego, że produkt Alveo jest produktem bezpiecznym, sprawdzonym i bestsellerem jeśli chodzi o produkty ziołowe na rynku, a dodatkowo jest rekomendowany przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii w profilaktyce chorób serca, córka bez problemu kupiła mamie Alveo. Zaczęła systematycznie, kilka razy dziennie podawać mamie Alveo. Czasami butelka kończyła się już po siedmiu dniach. 

Po 3 miesiącach starsza pani udała się do lekarza, ten zlecił jej odpowiednie badania krwi. Lekarz znając historię chorobową starszej pani wiedział czego należy się spodziewać. Po tym jak zobaczył wyniki był zaskoczony. Wyniki badań poprawiły się, a na twarzy starszej pani zagościł uśmiech. Starsza pani powróciła do swoich przyjemnych spotkań z wnukami, chodzenia na działkę, a częste przeziębienia i ból w klatce piersiowej ustąpiły.

Historia wzruszająca, gdy słyszy się ją po drugiej stronie słuchawki, a starsza pani drżącym głosem na zakończenie mówi: „Alveo uratowało mnie i żyję, a nie wegetuję”.

Katarzyna Gryga
Dietetyk, promotor zdrowego i ekologicznego stylu życia. Prowadzi infolinię Akuna