Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

AkuCleanse pomaga Twojej wątrobie

AkuCleanse pomaga Twojej wątrobie

Wątroba pełni ważną funkcję - oczyszcza organizm z toksyn. Jeśli odpowiednio o nią nie zadbamy, to zacznie szwankować. Jeśli nie odtruje dostatecznie ciała z toksyn, to będą one wędrować po całym organizmie i zatruwać kolejne organy. Pamiętajmy o tym, aby dbać o nią każdego dnia i wspomagać jej regenerację.

Wątroba ma naturalne zdolności regeneracyjne. Jest bardzo efektywna, ponieważ nawet jeśli zostanie uszkodzona jej część, może działać całkiem sprawnie. Problem pojawia się wtedy, gdy wątroba nie dając o sobie znać, zaczyna przewlekle niedomagać.

Problemów wątroby nie widać ani nie czuć!

Wątroba jest narządem najsłabiej unerwionym, stąd też jej osłabienie lub stany zapalne nie są przez nas odczuwane w postaci bólu. To prowadzi do tego, że przy przewlekłych chorobach wątroby, gdy proces trwa długie lata, nie odczuwa się bólu. Często dopiero z badań kontrolnych wynika, że wątroba jest chora, gdyż osoby mające z nią problem nie odczuwały żadnych dolegliwości.

Niestety bez wątroby organizm nie może funkcjonować prawidłowo, dlatego powinniśmy dbać o nią każdego dnia i zapobiegać jej uszkodzeniom. Na szczęście możemy ją wspomagać i zmniejszać ryzyko zachorowania – na przykład wspierając proces regeneracji naturalnymi suplementami, zawierającymi między innymi ostropest plamisty. Jest to istotny składnik w procesie regeneracji wątroby, ponieważ zawiera sylimarynę, która odbudowuje jej uszkodzone komórki, usprawnia pracę oraz chroni ją przed chorobami takimi jak marskość, zapalenie typu B i C czy żółtaczka. Wspomaganie wątroby przez jej oczyszczanie, a tym samym usprawnienie jej kluczowych zadań jest bardzo ważne.

Spektrum działania ostropestu jest bardzo szerokie. Począwszy od ochrony komórek wątroby przed toksycznym działaniem alkoholu, poprzez regenerację, aż do wspomagania chorych w chorobie alkoholowej i leczeniu odwykowym. Ostropest plamisty i jego aktywne wyciągi zaleca się przy zaburzeniach czynności wątroby spowodowanych nieprawidłową dietą (alkoholem, tłustym i śmieciowym jedzeniem oraz wysokoprzetworzonymi produktami). Wykorzystywany jest także podczas rekonwalescencji po wirusowym zapaleniu wątroby typu C oraz marskości wątroby. Wspomaga chorych z cukrzycą i normalizuje poziom glukozy we krwi, a jednocześnie obniża poziom cholesterolu.

AkuCleanse

Ostropest odtruwa i regeneruje wątrobę zmęczoną lub zatrutą przez:

  • nieprawidłową, wysokoprzetworzoną dietę
  • nadużywanie alkoholu, leków farmaceutycznych lub narkotyków
  • grzyby
  • antybiotyki
  • chemioterapię
  • choroby wątroby (wirusowe zapalenie typu C, marskość, bóle, kamica, stłuszczenie)
  • cukrzycę.

Jeśli chcesz pozbyć się toksyn z organizmu i zregenerować swoją wątrobę to AkuCleanse jest właśnie dla Ciebie.

Oczyszczony organizm przyjmuje więcej składników odżywczych i zwiększa odporność na choroby.

Ostropest plamisty (Silabum marianum) jest rośliną z rodziny astrowatych, z wyglądu przypomina dobrze znany oset z różowym kwiatostanem. Ceniony ze względu na swoje działanie odtruwające, zapobiega uszkodzeniom komórek wątroby. Dzięki wysokiej zawartości substancji aktywnych, główne sylimaryny, posiada silne działanie detoksykujące. Potrafi zneutralizować nawet toksyny muchomora sromotnikowego. Sylimaryna stabilizuje błony komórek wątroby, a tym samym chroni wątrobę przed działaniem związków toksycznych i uruchamia jej zdolności regeneracyjne. Polega to na stymulowaniu regeneracji starych i wytwarzaniu nowych komórek wątroby. Ponadto sylimaryna podnosi poziom glutationu w wątrobie, który ma za zadanie neutralizować toksyny i odtruwać organizm. Ostropest plamisty jest jednym z najlepiej poznanych ziół i od wielu lat stosowany w leczeniu schorzeń wątroby.


Prosimy o „Polubienie” lub „Udostępnienie” tego artykułu (niebieski i pomarańczowy prostokącik poniżej). Dzięki temu pomożecie w lepszym szerzeniu informacji o możliwościach nowoczesnych ziołowych terapii.

Powiązane posty: