Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Infekcje intymne - pokłosie innych dolegliwości zdrowotnych

Infekcje intymne - pokłosie innych dolegliwości zdrowotnych

1 października mija 15 lat od kiedy profilaktycznie zaczęłam używać Alveo. Tak, już od wielu lat każdego dnia dbam o oczyszczenie i wzmocnienie organizmu mojego i moich dzieci. Niespełna 2 lata temu, nad moim życiem nagromadziły się ciemne chmury. Przez prawie rok wszystko waliło mi się na głowę, a przypieczętował to moment, w którym mój syn „wylądował” w szpitalu z komplikacjami zagrażającymi życiu po zabiegu usunięcia wyrostka robaczkowego.
Te 3 tygodnie w szpitalu trwały dla mnie wieczność.


Zaledwie niecałe 2 tygodnie później, z dnia na dzień, zaczęłam źle się czuć. Aż w ten feralny czwartek pojawił się okropny ból głowy. Nietypowy, przeszywający ból, którego mimo całej masy różnych przeciwbólowych tabletek nie udało mi się pozbyć.


Na szczęście diagnoza możliwa była już w sobotę rano – zapalenie opon mózgowych. Mój systematycznie oczyszczany organizm od razu zidentyfikował problem i zareagował.


Jest dzień poprzedzający moje urodziny, czas kiedy myślałam, że już wszystko pójdzie w dobrym kierunku, leżę w szpitalu unieruchomiona po tym, jak lekarze zrobili mi punkcję. Pomyślałam – koszmar…
Faszerowano mnie całą masą antybiotyków,sterydów i innych różnych leków. Przyszedł czas świąt Bożego Narodzenia. Lekarz zgodził się na wypuszczenie mnie do domu, ale... w pozycji leżącej, bo byłam po kolejnej punkcji i tylko w tej pozycji nie bolała mnie głowa.


I tak moje życie wyglądało aż do kwietnia… Mój stan zdrowia z dnia na dzień się poprawiał, jednak wciąż pozostawiał wiele do życzenia. Poza tym, że cały czas przebywałam pod ścisłą kontrolą neurologa, otrzymałam wskazania wizyt kontrolnych u lekarzy różnych specjalizacji. Tak trafiłam do ginekologa. Stwierdzono grzybicę pochwy. Pochłanianie tak dużej ilości medykamentów musiało dać o sobie znać. Na szczęście systematycznie stosowałam Alveo i probiotyki,więc na tym się skończyło. Zalecenia – leki przeciwgrzybiczne.

AkuFem - wsparcie w problemach z infekcjami intymnymi

W tym samym czasie w ofercie Akuny pojawił się produkt AkuFem. Pomyślałam. Stosuję wiele produktów Akuny. Sprawdzają się świetnie. Dlaczego tym razem miałoby być inaczej?
Tak AkuFem zagościł w moim domu. Stosowałam zgodnie z zaleceniami 2 kapsułki dziennie, a na wizycie kontrolnej, która odbyła się po miesiącu nie było śladu po moich grzybiczych dolegliwościach. Oczywiście zgodnie z zasadą „przezorny zawsze ubezpieczony” dla bezpieczeństwa i pewności stosowałam go jeszcze przez kolejne dwa miesiące.

Oczywiście zmagam się również z typowymi dla kobiet dolegliwościami. Od pewnego czasu, podczas tych cięższych dla każdej kobiety dni, odczuwam napięcie i ból dolnej części brzucha. Długi czas te symptomy były mi obce, więc nie wiedziałam czy ból promieniuje od jajników, czy inne jest jego pochodzenie. Skorzystałam z AkuFem, ból minął, a ja mogłam normalnie funkcjonować.


Jestem świadomą osobą i wiem, że nie mogę poprzestać na jednorazowym działaniu. Wiem, że najważniejsze to pozbyć się przyczyny, a nie da się jej wyeliminować w tak krótkim czasie.


Jestem kobietą dojrzałą, zatem organizm czasem daje o sobie znać, hormony czasami szaleją, a poza tym mam bardzo dobre doświadczenia z tym produktem, dlatego dla utrzymania równowagi aktualnie AkuFem stosuję regularnie.

Źródło: Agnieszka Liszka, Infekcje intymne - pokłosie innych dolegliwości zdrowotnych., Akuna Zdrowie i Sukces, listopad 2019 - kwiecień 2020, str. 4-5. 

Powiązane posty: