Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Wspieraj zdolności wątroby do walki z toksynami

Wspieraj zdolności wątroby do walki z toksynami

Wątroba jest jednym z najważniejszych narządów w naszym organizmie. Usuwa zanieczyszczenia, wytwarza enzymy i pomaga w trawieniu. Jednak my, zamiast ułatwiać jej pracę, często ją utrudniamy. Przykładem tutaj może być spożywanie zbyt tłustych posiłków, alkoholu czy też nadmiernej ilości lekarstw. Co możemy z tym zrobić? Jak możemy jej pomóc? Do wyboru mamy kilka opcji.

W dzisiejszych czasach wątroba narażona jest na coraz większe obciążenia. Czy to z powodu przetworzonej żywności, prowadzenia niezdrowego stylu życia, czy też leków, które często zażywamy w nadmiernych ilościach. I chociaż wątroba ma niezwykłą zdolność do regeneracji, sama nie jest w stanie na dłuższą metę sobie poradzić. Może ona zostać przeciążona toksynami, co na przykład prowadzić możne do cukrzycy, nadciśnienia czy zapalenia stawów.

Dlatego powinniśmy wspierać naszą wątrobę. W jaki sposób robić to najlepiej? Po prostu - poprzez zdrowy styl życia.

Ćwiczenia fizyczne i zdrowa dieta mają tutaj zasadnicze znaczenie. Aby efektywnie wspierać prawidłowe funkcjonowanie wątroby szczególnie ważne jest, aby:

  • dbać na zdrowe odżywianie - tzn. unikać tłustej, przesolonej lub przetworzonej przemysłowo żywności, a także dużych ilości alkoholu i palenia tytoniu;
  • jeśli to możliwe wybierać czyste regiony ze świeżym powietrzem;
  • dużo pić, przede wszystkim wodę lub herbaty ziołowe, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby;
  • spożywać warzywa i zioła, które są korzystne dla wątroby. Na przykład buraki lub warzywa o gorzkim smaku (gorycz pobudza trawienie i produkcję żółci).

Zioła, który wspierają Twoją wątrobie

Istnieje cała gama ziół, które korzystnie wpływają na wątrobę. Jednym z nich i jednocześnie bardzo ważnym jest ostropest plamisty. Roślina ta, przypominająca zwykły oset, jest używana w medycynie od czasów starożytnych. Od XVII wieku jest on związany z leczeniem wątroby. Ostropest przyczynia się do szybkiej regeneracji wątroby i pomaga uodpornić jej się na działanie toksyn. Substancje zawarte w ostropeście wspomagają aktywność enzymów wątrobowych. W ten sposób pomagają komórkom lepiej radzić sobie z zanieczyszczeniami.

Istotną rolę odgrywa również mniszek lekarski. Zawiera bowiem taraksacynę (dlatego ma gorzki smak). Podobnie jak inne gorzkie zioła, pobudza on trawienie i produkcję żółci. Wspomaga również regenerację wątroby.

Podobnie działanie ma łopian, który pomaga w trawieniu, ponieważ zawiera inulinę. Polisacharyd, który wykorzystywany jest jako pokarm przez bakterie jelitowe. Warto też wspomnieć o natce pietruszki. Zawiera ona wiele witamin i minerałów, w tym siarkę. Siarka aktywuje enzymy wątrobowe i pomaga w usuwaniu toksyn i wolnych rodników.

15ml pełne korzyści dla Twojej wątroby

Jak w łatwy i kompleksowy sposób dostarczyć do organizmu wszystkie te pożyteczne substancje? To proste - z pomocą przychodzi tutaj AkuCleanse. Zawiera on wyciągi wielu korzystnych dla wątroby naturalnych składników. Pomaga wątrobie eliminować szkodliwe substancje, wpiera jej regenerację, a tym samym może mieć swój udział w zapobieganiu rozwojowi wielu chorób. Wystarczy tylko 15 ml dziennie. Jeśli do tego zapewnisz sobie większość czynników związanych ze zdrowym stylem życia, to Twoja wątroba zapewne będzie w znacznie lepszej kondycji.

AkuCleanse – dla dobrej kondycji Twojej wątroby!

Unikalne połączenie składników roślinnych, które wspomagają naturalne mechanizmy obronne i odporność. Wątroba jest godnym uwagi „filtrem” każdego organizmu. Pomaga usuwać wiele zanieczyszczeń i substancji toksycznych, które regularnie przedostają się do naszego ciała. Czyż po dziesiątkach lat filtrowania przez wątrobę toksyn, system filtrujący naszego organizmu nie zasługuje na własne oczyszczenie?

Źródło: Dejte játrům sílu na boj s toxiny. Pomůže vám pohyb i bylinky

Powiązane posty: