Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Toxic Elements

Toxic Elements

Dostępny

Cena287,00 zł

Cena regularna410,00 zł


Ostatnia najniższa cena z 30 dni 287,00 zł

Obniżka!

Opis produktu

Co to jest test TE?
Badanie TE- Toxic Elements, to przeznaczony dla osób dorosłych, pewny i skuteczny sposób, dzięki któremu skontrolujesz poziom obciążenia organizmu metalami ciężkimi. 

Próbą stanowiącą podstawę do wykonania badania są włosy. To znany i ceniony w środowisku naukowym materiał dający rzetelne i szczegółowe informacje na temat obciążenia organizmu metalami ciężkimi. Badanie włosa przedstawia faktyczny stan ilościowy pierwiastków toksycznych w Twoim ciele, który weryfikowany jest na przestrzeni czasu.

Test TE obrazuje zawartość 9 pierwiastków toksycznych, którymi obciążony jest Twój organizm. Do pierwiastków tych należą – arsen, bar, glin, kadm, nikiel, ołów, rtęć, stront i tal. Zanieczyszczenie organizmu tymi pierwiastkami w istotny sposób wpływa na jego dysfunkcje i optymalne funkcjonowanie. Pamiętać zatem należy, że przekroczenie określonych norm może prowadzić do poważnych zaburzeń fizjologicznych organizmu.
Dzięki wynikowi TE dowiesz się poziomy, których pierwiastków toksycznych w Twoim organizmie są przekroczone. 

Dlaczego warto przeprowadzić badanie TE?
Organizm każdego człowieka narażony jest na obciążenie metalami ciężkimi, a na ich gromadzenie i kumulowanie wpływ ma wiele innych czynników, które w sposób bezpośredni związane są z naszym codziennym stylem życia. Mając na uwadze zarówno to, jak i ich destrukcyjne działanie na funkcjonowanie naszego organizmu, powinniśmy cyklicznie kontrolować ich poziom i prowadzić regularną detoksykację. Pamiętajmy, że to w dużej mierze od nas zależy kondycja naszego organizmu.

Jak przeprowadzić badanie?
To bardzo proste. Badanie możesz przeprowadzić nie wychodząc z domu z każdego zakątka Polski. Zamów badanie, wypełnij ankietę online, pobierz i wyślij próbę, a następnie odbierz wynik online. Szybko, łatwo i bezpiecznie.

Co znajdę w wyniku?
Wszystko czego potrzebujesz, żeby skutecznie wspomóc obciążony pierwiastkami toksycznymi organizm i aktywować procesy detoksykacyjne. Otrzymasz przedstawioną na wykresie informację o poziomie wskazanych pierwiastków toksycznych oraz sugerowane zalecenia dietetyczne mające na celu detoksykację organizmu.

Wynik przykładowy

Czy to badanie jest dla Ciebie?
Zapewne tak, ponieważ, tak jak wspominaliśmy na początku, każdy z nas narażony jest na destrukcyjne działanie metali ciężkich i w organizmie każdego z nas sieją on spustoszenie.
Szczególnie sugerujemy wykonać je przez osoby:

 •  narażone na długotrwały stres i napięcia;
 • u których występują bliżej niezidentyfikowanych niekorzystne oznaki ze strony organizmu;
 • w przypadku, których mimo podjętych działań nie widać poprawy samopoczucia.

Jak wygląda proces przeprowadzenia testu TE – Toxic Elements?
Zapoznaj się z poniższą informacją i zobacz jakie to proste!

 1.  Zamów test TE
 2. Wypełnij ankietę, pobierz i wyślij próbę włosów
  Na wskazany w zamówieniu adres e-mail otrzymasz:
  + Link do wypełniania krótkiej ankiety będącej podstawą do przeprowadzenia badania.
     Ankietę wypełniasz i wysyłasz online.
  + Instrukcję pobrania próby.
     Próbę włosów wysyłasz pocztą lub za pośrednictwem kuriera.
 3. Odbierz wynik
  Link do Twojego wyniku otrzymasz na wskazany w ankiecie adres e-mail do 7 dni od dnia dostarczenia próby do laboratorium.

W trosce o Twój organizm!
Test TE - Toxic Elements, to skuteczne, szybkie i bezpieczne rozwiązanie!

Polecane dla Ciebie