Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

Herba Cura 3 in 1

Herba Cura 3 in 1

Cena38,50 zł

Cena regularna55,00 zł


Ostatnia najniższa cena z 30 dni 38,50 zł

Obniżka!

Opis produktu

HerbaCura 3 IN ONE:

 • Kompleksowo chroni jamę ustną
 • Wzmacnia zęby i zapobiega próchnicy.
  Utrzymując odpowiedni poziom pH w ustach, nie dopuszcza do rozwoju bakterii wywołujących chorobę zakaźną tkanek twardych zębów.
 • Chroni przed kamieniem nazębnym
  Dzięki wysokiej zawartości ksylitolu, który zapobiega osadzaniu się płytki nazębnej.
 • Zapobiega chorobom przyzębia
  Regularny masaż HerbaCurą pomaga naturalnym składnikom przenikać do kieszonek dziąsłowych. Dziąsła stają się mocne i mniej podatne na choroby.
 • Pomaga w leczeniu zakażeń jamy ustnej
  Zawartością antybakteryjnego ksylitolu, skutecznego w leczeniu zakażeń jamy ustnej drożdżakowcami z rodzaju Candida.
 • Działa skutecznie i jest bezpieczna
  Brak zawartości fluoru, chroni przed fluorozą, objawiającą się kredowymi plamami na zębach i opóźniającą leczenie stanów zapalnych dziąseł.
 • Zapewnia ochronę i świeży oddech do 12 h
  Dzięki właściwościom przeciwbakteryjnym oraz olejkowi z mięty pieprzowej, zapewnia świeżość oraz kompleksową ochronę jamy ustnej na długo po użyciu.
Dodatkowe informacje
Ostrzeżenia Nie stosować w przypadku nadwrażliwości któregokolwiek ze składników. Produkt nie jest przeznaczony do stosowania u dzieci poniżej 3 roku życia.
Sposób użycia 1. Mycie zębów: szczotkuj zęby minimum 2 razy dziennie, przez co najmniej 2 minuty szczoteczką o włosiu „soft”. 2. Masaż dziąseł: nałóż niewielką ilość żelu na palec wskazujący. Masuj dziąsła po ich zewnętrznej stronie. Wykonuj małe okrężne ruchy. Masaż możesz wykonać również szczoteczką. Regularny masaż pozwoli na uniknięcie problemów z przyzębiem. 3. Płukanie jamy ustnej: niewielką ilość żelu wymieszaj w ustach z letnią wodą, a następnie intensywnie płucz przez co najmniej 30 sekund. Wypluj produkt i ciesz się nawet 12-godzinną ochroną jamy ustnej. W przypadku wątpliwości co do prawidłowej techniki mycia zębów i masażu dziąseł, skonsultuj się ze swoim stomatologiem.
Waga 120 g
Video

Polecane dla Ciebie