Użytkowniku, zapoznaj się z nasza Polityką Prywatności, zgodnie z RODO dowiesz się z niej jakie dane przetwarzamy, kto jest Administratorem Danych i jakie masz prawa. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Polityka prywatności

zamknij

AkuSpray

AkuSpray

Cena19,83 zł

Cena regularna28,33 zł


Ostatnia najniższa cena z 30 dni 19,83 zł

Obniżka!

Opis produktu

AkuSpray działa antybakteryjnie i przeciwwirusowo dzięki zawartości 70% alkoholu, a świeży zapach zapewnia mu domieszka olejku eukaliptusowego.

Wielokrotnie każdego dnia narażeni jesteśmy na sytuacje, w których nie mamy możliwości umycia rąk. Nie mamy dostępu do wody i mydła. I właśnie wtedy z pomocą przychodzi AkuSpray, który w szybki, łatwy i przyjemny sposób pozwoli oczyścić ręce z niechcianych wirusów i bakterii.

AkuSpray jest w formie spryskiwacza. Zamknięty w poręcznej 100 ml butelce sprzyja stosowaniu go w wielu miejscach – biurze, domu, komunikacji miejskiej, samolocie, samochodzie, a Ty zawsze możesz mieć go pod ręką.  

Ponadto AkuSpray wzbogacony jest o glicerynę, która ma właściwości nawilżające i zmiękczające skórę, dzięki czemu tworzy dla niej barierę ochronną. AkuSpray nie wysusza skóry dłoni, nawet przy częstym stosowaniu.

Chcesz oczyścić swoje ręce? Nic prostszego! Po prostu spryskaj dłonie i wetrzyj dokładnie w każdy fragment skóry. Nie spłukuj. Dzięki wyjątkowej formule AkuSpray nie klei się, nie wysusza skóry i wyjątkowo pachnie. Spray pozwala na odpowiednie dozowanie produktu.  
AkuSpray możesz używać nie tylko na dłoniach, ale także na innych powierzchniach, które chcesz oczyścić.

Dodatkowe informacje
Składniki Alcohol Denat., Aqua, Eucalyptus Glubulus Leaf Oil, Gliceryna, Limonene.
Sposób użycia odpowiednią ilość produktu wetrzyj dokładnie w każdy fragment skóry dłoni lub inne powierzchnie, które chcesz oczyścić.
Pojemność 100 ml